İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

HAKAN DURMUŞ'DAN Çamlıca Ma.130m2 Manzaralı 3+1 Daire ASARSÖRSÜZ

Büyült
1.650.000
Satılık
İlan No30160
Eklenme Tarihi06.06.2022
KategoriDaire
İlan TipiSatılık
Fiyat 1.650.000
Oda Sayısı 3+1
Kat Sayısı 3
Krediye Uygun Evet
Aidat (TL) 100
Eşyalı Hayır
Isıtma Doğalgaz (Kombi)
Bina Yaşı 21-25 Arası
Otopark Var
Kullanım Durumu Boş
Zemin Etidü Var
Site İçerisinde Evet
Görüntülü Arama İle Gezilebilir Evet
Banyo Sayısı 1
Bulunduğu Kat 3
Takas Hayır

İlan Açıklaması

NİLÜFER

ÇAMLICA MAHAHALLESİNDE

3+1

KOMBİLİ

SİTE İÇERİSİNDE

130 m2 BRÜT

3 KATLI SİTE DE  3 . KAT

PLATİN SİTESİ

ADRES TARİFİ : ÇAMLICA MAHALLESİNDE ÇAMLICA PAZAR YERİNİN ÜST BÖLGESİNDE

BUHARA MARKET KARŞI SOKAĞINDAN ÇAMLICA YA ÇIKARKEN SAĞ SOKAKTA PLATİN 3  SİTESİNDE

ÇAMLICA P.T.T. ve ÇAMLICA MUHTARLIĞA 10 DK MESAFEDE
Ofisimizde  Alım , Satım  ve  Kiralama gibi tüm  hizmetlerimiz için sözleşme kullanılması zorunludur. 


 HAKAN DURMUŞ

  HD EMLAK  

Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri

BURSA EMLAK MÜŞAVİRLERİ ODASI ÜYE NO: 1209

BURSA ESNAF SANATKARLAR ODASI ÜYE NO: 16 / 221194 

TAŞINMAZ TİCARETİ YETKİ BELGE NO : 1600057 Gayrimenkulleriniz için ayrı ayrı uğraşmayın, 

Biz sizin yerinize Apartman yönetimi toplantılarına katılalım,buna bağlı olarak Kat Mülkiyeti Kanunu'na 

göre haklarınızı bildirilim,takip edelim ve menfaatlerin koruyalım.

*Gayrimenkullerinizi alalım, satalım, kiralayalım.

*Sigorta ve vergi takiplerinizi yapalım.

*Kiracılarınız ile ilişkilerinizi biz yönetelim. 

*Aylık ve yıllık bazda tüm gayrimenkullerinizin ekspertizini yapalım ve size 
raporlayalım.

*Kiracı adaylarının değerlendirilmesi ve referansların adreslerinde kontrolleri

*Kısa ve uzun süreli kiralamalar 

*Mülkün tesliminde ve kiracı tahliyesinde mülkün denetimi ve kontrolü

*Mülkün tesliminde hiç bir sıkıntı yaşatmadan tüm borçlar çıkartılarak depozito 
hesabı ve kontrat feshi. 

*Siz sevdiklerinize ,kendinize ve işlerinize zaman ayırın.

 


NEDEN EMLAK OFİSİ İLE ÇALIŞMALIYIZ ?

1- Zaman kazandırır. Hız kazandırır.Sizce emlak işlerinizi kim daha hızlı, daha seri yapar? İşin tam profesyoneli mi yoksa diğer işlerinin yanında bu işi de yapmak zorunda bırakılmış bir başka profesyonel mi? Yani biz mi siz mi? Cesur olun, gerçekçi olun. Unutmayın, profesyoneller işi ve zamanı yönetir ve iş gayrimenkule geldiğinde işin profesyonelini çağırır.
2- İyi bir asistan kazandırır. Destek kazandırır. Gayrimenkul Profesyoneli müşterisine sıkışık anlarınızda destek verir, sizi anlayan bir yardımcı ve birlikte çalışacağınız bir iş ortağı olur.
3- Tasarruf eder, para kazandırır. Gayrimenkul işini bir profesyonele bırakan diğer profesyonel çekirdek işine konsantre olur ve gayrimenkule ayıracağı zamanı işine harcayarak, gayrimenkul profesyoneline vereceği paradan daha fazlasını kazanır, şirketine para kazandır. 
4- Tecrübe kazandırır. Bilgi kazandırır. Profesyonel bir Gayrimenkul uzmanı müşterisine teknik birikiminden, piyasa tecrübesine birçok katma değerli servisi de beraber sunar. Ücretsiz piyasa raporlarını hazırlayarak müşterilerine sunar. Onların bilinçlenme süreçlerine katkıda bulunur. Unutmayın, gayrimenkul profesyoneli sadece mülkü göstermez, esasında tecrübesini gösterir.
5- Tercih etme hakkı kazandırır. Listelerini her zaman alternatifli ve tüm seçenekleri de kapsayacak genişlikte ve rakiplerinin portföyünü de içeren kapsamda hazırlar. Piyasayı A’dan Z’ye görmenizi sağlar. Raporladığı binalar ile ilgili eksiksiz bilgi temin eder. Size bilinçli tercih hakkı verir. 
6- Pazarlık gücü kazandırır. Unutmayın ki piyasada iyi bilinen bir Aracı Kurum ile çalışırsanız işleminiz piyasa dengeleri içinde gerçekleşir. Piyasa koşullarını iyi bilen bir Gayrimenkul Profesyoneli pazarlık ve fiyatlandırma konularında riskinizi azaltır.
7- Yasallık kazandırır. Bilimsellik kazandırır. Örneğin Bu binanın iskanı var? Kontrattaki bu maddenin sonuçları ne olabilir? Gayrimenkul Profesyoneli mülkün ve işlemin tüm riskli noktalarını yakalayarak ileride doğacak olası problemleri en alt düzeye indirir. Yasal prosedürlerin takibini yaparak sizin hata yapmanızı ve zaman kaybetmenizi önler.
8- Komşu kazandırır. Çevre kazandırır. Gayrimenkul Profesyoneli o işlemi kendi için yapıyormuş gibi davranır. Size doğru bina, doğru komşular, doğru çevre kazandırır. Olumsuz veya olumlu potansiyel gelişmeleri size önceden haber verir. 
9- Müşteri kazandırır. İş kazandırır. Eğer her şeyi kendimiz yapsa idik, hiçbir şeye ücrete ödemeden, iş bölümü ilkelerine uymadan yaşasaydık, o zaman kendi ürünlerimizi veya hizmetlerimizi satacak kimse de bulamazdık. Unutmayın ki ücretini tam ödediğiniz bir gayrimenkul danışmanı sonsuza kadar sizin bir tanıtım elçiniz olarak çalışacak ve işlerinizin gelişmesine katkıda bulunacaktır.
10- Şeffaflık kazandırır. Gayrimenkul Profesyonel yaptığı işlemleri veriye dönüştürür. Onları Analiz eder, bağımsız piyasa verisi ve raporu haline getirir. Piyasaya şeffaflık kazandırır. Gayrimenkul kararlarınızda üst yönetimin istediği veriyi size temin eder. Karar alma sürecinizi destekler. 
11- İyi bir arşiv kazandırır. Süreklilik kazandırır. (Eğer siz istemezseniz) Gayrimenkul Profesyonelinin arşivi hiç kaybolmaz. Seneler sonra bile aradığınız bir tapuyu, kontratı belgeyi ondan temin edebilirsiniz. Bu da işlerinize süreklilik ve ticari hafıza kazandırır. 
12- Ülkemize daha iyi emlakçılar kazandırır. Dünyada en çok tercih edilen mesleklerden olan emlakçılık ülkemizde halen düşük profilli bir meslektir. Oysa iyi emlakçı piyasaya şeffaflık getirir. İş hacmi getirir. Bilgi getirir. Bu da size daha kaliteli hizmet olarak geri döner. Verimlilik olarak geri döner. 

O halde bir Gayrimenkul Profesyoneli ile çalışarak sektörün gelişmesine, eğitilmesine kaynak ve yeni mezunlara iş imkanı sağlayabilirsiniz...
Peki, tüm bu mükemmel kazançlara ulaşmak için yapmanız gereken nedir?
Bir Gayrimenkul Profesyoneli ile bir Aracılık sözleşmesi imzalamak ve işi bitirdiğinde Gayrimen
kul Profesyonelinin ücretini tam ödemek.


Özellikler

Video


Benzer İlanlar
02244530101

hdemlak.com.tr, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
WhatsApp Hattı